Rally Kopanice

Aktuálny stav registrácií Rally Kopanice 2018

S potešením Vám oznamujeme, že k dnešnému dňu je zaregistrovaných 70 účastníkov v oboch kategóriách nadchádzajúceho ročníka Rally Kopanice. Váhavým záujemcom však musíme oznámiť, že čas na registráciu sa kráti, keďže zostáva už len 30 voľných miest. Veríme, že všetky informácie či videá, ktoré Vám budeme postupne prinášať, prispejú k Vášmu rozhodnutiu a rozšírite tak rady účastníkov navigačnej rally.

Pripomíname, že sa môžete registrovať v 2 hlavných kategóriách . Kategória TOURIST je určená pre menej odvážnych jazdcov, jazdcov s menšími skúsenosťami, alebo pre tých, ktorí preferujú spevnené povrchy (asfalt, šotolina, pevná zemina) čiže „light offroad“. Cieľom okruhu je ukázať Vám najkrajšie zákutia nášho kraja a zažiť tak príjemný deň. Kategória RACE je rozdelená do viacerých tried podľa obsahu a počtu valcov, táto kategória je prioritne určená odvážnejším a skúsenejším jazdcom, prechádza sa rôznymi typmi povrchov, pričom je kladený dôraz aj na schopnosť orientácie sa v neznámom teréne. Jazdí sa podľa itinerára, čiže papierovej rolky s vyznačenými vzdialenosťami, smermi trasy a orientačnými bodmi. Pripravené sú dve trate s výjazdom v piatok a v sobotu.

Sedemdesiatke registrovaných ďakujeme za dôveru a tešíme sa na všetkých v Krajnom od 12.-15.júla 2018. O aktuálnom vývoji registrácií Vás samozrejme budeme informovať.

Všetky dôležité informácie nájdete aj na našich ostatných stránkach prípadne na tomto odkaze.

 


Publikovaný

v

,

od

Značky: