O rok starší

Takmer 9 mesiacov príprav a tretí ročník sa týmto víkendom stal minulosťou. Zúčastnilo sa ho viac ako stovka účastníkov zo Slovenska aj Českej republiky, pre ktorých sme pripravili cez dvesto kilometrov trás v kategóriách RACE aj TOURIST. Navigačne náročnejšia RACE trať dostala vďaka piatkovému intenzívnemu dažďu aj technickú náročnosť, čo určite ocenili jazdci v kategórii RACE. Počasie sa nakoniec predsa len umúdrilo a sobotňajšie poobedie v areáli TJ Rovnosť Krajné bolo zaliate slnečnými lúčmi.

Príjemná atmoféra, skvelí a disciplinovaní jazdci, výborná tímová spolupráca všetkých dobrovoľníkov a spoluorganizátorov prispeli k hladkému a nerušenému priebehu III. ročníka Rally Kopanice 2019.

Denné sumáre nájdete v našej videogalérii, fotografie a ďalší materiál budeme pridávať postupne.

V mene celého Rally Kopanice teamu ďakujeme všetkým spoluorganizátorom, dobrovoľníkom, sponzorom, tímu TJ Rovnosť Krajné, rodinám a rodinným príslušníkom, starostkám a starostom obcí, dotknutým štátnym orgánom, fanúšikom a samozrejme všetkým účastníkom za vydarený a hladký priebeh III. ročníka nášho motopodujatia.

Odporúčame